265/45R18 GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2

Grižti į sąrašą

"Goodyear" kompanija savo veiklą pradėjo 1898 metais JAV. Įmonė buvo pavadinta Charles'o Goodyear'o, išradusio vulkanizavimą, vardu. Jau 1916m. kompanija tapo didžiausia pasaulyje padangų gamintoja, o 1926m. - ir didžiausia pasaulio gumos pramonės įmone. Ir šiandien "Goodyear" yra viena iš trijų didžiausių pasaulyje padangų gamintojų. Siekdami sukurti daugybę unikalių medžiagų ir procesų, "Goodyear" mokslinių tyrimų centre driba mokslininkai ir inžinieriai iš įvairių pasaulio šalių. "Goodyear" kompanijai tap pat priklauso tokie prekiniai ženklai, kaip "Dunlop", "Fulda", "Sava" ir "Debica".

Privalumai:

  • Platus dydžių pasirinkimas;
  • Naujausios technologijos;
  • Aukštas saugumo lygis;
  • Puikūs klientų atsiliepimai.

Gamintojas: Goodyear
Modelis: EAGLE F1 ASYMMETRIC 2
Tipas: Lengvasis automobilis
Plotis: 265
Aukštis: 45
Skersmuo: R18
Greičio indeksas: Y
Apkrova: 101
Sezoniškumas: Vasarinės
Pagaminta: JAV
Būklė: Nauja

Eagle F1 Asymmetric 2

  • Tai 2011 metų naujiena. Goodyear Eagle F1 Asymmetric buvo populiariosios Eagle F1 GSD3 tęsinys ir praėjus trims metams nuo gamybos pradžios vis dar rodo gerus rezultatus testuose.
  • Išleisdama F1 Asymmetric 2 Goodyear koncentravosi stabdymo charakteristikų ir pasipriešinimo riedėjimui savybių tobulinimui. Tai pirmoji Goodyear padanga, kurioje panaudota ActiveBraking technologija, kurios dėka stabdymo kelias sutrumpėja trimis metrais.
  • ActiveBraking technologija dėka specialiaus dizaino blokeliai deformuojasi veikiami apkrovos taip stabdymo metu padidinamas padangos sukibimas su kelio danga. Lengvos konstrukcijos padangos karkasas yra pakankamai tvirtas, todėl šios padangos yra lengvai valdomos važiuojant dideliu greičiu.

Susijusios prekės